LKS Brzeźnica - strona nieoficjalna

LKS BrzeźnicaLKS Brzeźnica (seniorzy)
LKS Brzeźnica   LKS Brzeźnica (seniorzy)
2014-08-13, 18:00:00

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

pon.

Aktualnoci

Strzelec Frysztak - LKS Brzeźnica

• autor: Bcajunior, 2013-05-14 22:02

Strzelec Frysztak 0:6 LKS Brzeźnica

Relacja w rozwinięciu >>

Wysokim zwycięstwem 6:0 zespołu LKS Brzeźnica zakończyło się wczorajsze spotkanie juniorów młodszych tego klubu ze Strzelcem Frysztak. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie meczu, o której najprawdopodobniej młodzi zawodnicy z Frysztaka chcieliby jak najszybciej zapomnieć.

Wszystko rozstrzygnęło się już w pierwszej odsłonie tego meczu. Szczególnym zagrożeniem dla graczy z Frysztaka były rzuty rożne wykonywane przez ich rówieśników z Brzeźnicy - aż trzy bramki były efektem tego elementu gry.
Wynik otworzył Tomasz Pęcak strzałem głową po kornerze. Już chwilę później pobudzonych straconym golem miejscowych skarcił Patryk Jaskot, który wykończył akcję zespołową swoich kolegów.
Kolejna bramka znów była efektem rzutu rożnego, a strzelcem okazał się Kitrys. Na 4:0 podwyższył chwilę później Wojciech Pęcak, którzy skrzętnie przymierzył zza pola karnego, nie dając szans Feliksowi.

Zupełnie zdezorientowani takim wynikiem zawodnicy Strzelca pozwolili strzelić sobie jeszcze dwie bramki - najpierw na listę strzelców wpisał się Madej, a wynik ustalił Pasiecznik po kolejnym z rzutów rożnych.
Po przerwie Strzelec próbował zdobyć bramkę honorową, lecz goście uważnie bronili dostepu do własnej bramki, dobrze spisywał się również Napora.

Na wyróżnienie w szeregach gości zasłużył Wojciech Pęcak, który oprócz jednego trafienia aż czterokrotnie podawał swoim partnerom przy kolejnych bramkach.

Bramki:
0-1 Tomasz Pęcak 6'
0-2 Patryk Jaskot 17'
0-3 Damian Kitrys 27'
0-4 Wojtek Pęcak 30'
0-5 Wojtek Madej 32'
0-6 Dawid Pasiecznik 35'

Skład Strzelec: Feliks - Jedziniak Kamil, Jedziniak Ł., Dominik, Jedziniak Krzysztof, Potoczny K., Winiarski, Potoczny S., Rec, Potoczny H., Jedziniak A.

Skład Brzeźnica: Napora - Jasiński, Wolak, Pasiecznik, Jaskot, Galiatsatos, Pęcak T., Kitrys, Pęcak W., Gaweł, Madej.

źródło www.futboldebicki.pl

autor: Degreee 2013-05-22 22:52:32

Profil Degreee w Futbolowo W drugiej połowie grali ustawieniem 11-0-0-0 ? :D bo widzę że tylko bramki w pierwszej połowie.
Pozdrowienia z MULKS'u

Aby komentować wiadomości musisz być zalogowany.

Trening
Ładowanie...

Team Przecław - Brzostowianka Brzostek
Strzelec Frysztak - DAP Dębica